Activităţile curente ale trezoreriei naţionale sunt administrate de un colectiv de angajaţi IPA.

Acesta este specializat în lucrări de evidenţe financiar-contabile, gestiune financiară, arhivare, realizare contracte GSM, comunicare şi relaţii cu publicul, aprovizionare cu bunuri materiale, implementare date şi administrare a sistemului informatic, administrarea site-ului oficial IPA.

 

 

  
Economist contabilitate 
Valentina Ruse
E-mail: v.ruse@iparomania.ro
 
Economist evidenţă analitică abonaţi telefonici 
Liliana Mirsanu
E-mail: l.marsanu@iparomania.ro

Contabil şi casier
Maria Tanasă
E-mail: m.tanasa@iparomania.ro
 
Contabil şi gestionar
Marilena Dragomir
E-mail: m.dragomir@iparomania.ro
 
Relații telefonie mobilă
Mariana Miu
E-mail: m.miu@iparomania.ro

Relații telefonie mobilă
Mădălina Elena Vîrlan
E-mail: m.virlan@iparomania.ro


Elena Necula
E-mail: e.necula@iparomania.ro

Relații telefonie mobilă
Chiru Carmen
E-mail: c.chiru@iparomania.ro

funcționar administrativ
Florescu Andrei
E-mail: a.florescu@iparomania.ro